Polne Drogi

Polne drogi — te proste i te zakręcone, długie, czasem krótkie, mniej lub bardziej uczęszczane. Przypominają nasze życie. Prowadzą do celu, wyjścia albo znikają nagle w zaroślach, zmuszając do odwrotu. Malownicze, biegnące w dół lub pod górkę, pofalowane, porośnięte drzewami albo płaskie jak naleśnik i wyjątkowo wietrzne. Każda inna, zaskakująca, tajemnicza i niezwykła.
Zapraszam na wspólny spacer moimi drogami.

O mnie

Kontakt

Masz pytania? Pisz śmiało

O mnie

Witaj na moim blogu. Cieszę się, że wpadłeś. Pewnie zastanawiasz się, kim jestem? Już śpieszę z wyjaśnieniami.
Jestem trochę zwykłą, a trochę niezwykłą mamą, żoną, kobietą pełną pomysłów na życie. Od wielu lat nieustannie zachwycam się przyrodą. Robię to na co dzień, podczas spaceru z psami i od święta, gdy podróżujemy w nieznane. Kilka lat temu przeprowadziliśmy się na wieś. Tu pracuję, wychowuję swoich synów, prowadzę własną pasiekę i nie przestaję przyglądać się światu.
Na moim blogu nie znajdziesz recenzji najnowszych kosmetyków, nie przeczytasz o kremie na zmarszczki, szpilkach i ekskluzywnych wakacjach w 5 gwizdkowym kurorcie nad morzem. Nie będzie też o idealnych, czystych i nienagannie wyglądających dzieciach. Zapraszam cię za to w podróż po dniu codziennym, moimi drogami. Pójdziemy razem na spacer, opowiem ci o lesie, wychowaniu blisko natury, o górskich wędrówkach i sposobach na najbardziej uparte dzieci. Jako medyk i filozof z wykształcenia, nie zapomnę też o ważnych problemach, które dotykają nas wszystkich i o których po prostu warto wiedzieć.
Wierzę, że znajdziesz tu cząstkę siebie i będziesz tu stałym bywalcem.


Zapraszam do odkrywania mojego bloga.


Katarzyna